Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Połączenie materiałowego abażuru, wraz z rattanem tworzy jednolitą spójność, która przyozdobi każde wnętrze. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wysokość: | 400 mm |
| Źródło światła: | E_27 Max 60W |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Materiał stelaża: | Metal + tworzywo |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Materiał klosza/abażuru: | Tkanina + ratan naturalny |
| Kolor klosza/abażuru: | Czarny / słomkowy |
| Szerokość: | 200 mm |
| Długość: | 200 mm |
5904988900466
No reviews
6 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampki szafkowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6342YE27T
ROLLO lampa nocna, moc max. 1x60W, musztardowa
Lampki szafkowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6457B-CE27T
VADE 1P E27, lampka nocna, max. 60W, czarno-złota
Lampki szafkowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6342GNE27T
ROLLO lampa nocna, moc max. 1x60W, butelkowa zieleń
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6326B-GRE27SP
