Polski
PLN zł
Lampka LED z dodatkowym gniazdem 230V przeznaczona jest do oświetlania pokojów dziennych, korytarzy, sypialni, pokoi dziecięcych, kuchni i innych pomieszczeń. Wbudowany czujnik zmierzchowy powoduje, że lampka załącza się tylko przy zmniejszeniu natężenia światła poniżej 10 lux, dzięki czemu nie świeci się bez potrzeby, lecz zapewnia oświetlenie wtedy, gdy jest ono faktycznie przydatne. Temperatura światła wynosi 4000 K. Jest to białe światło coraz częściej wykorzystywane w aranżacjach nowoczesnych, gdzie stawia się na minimalizm i prostotę. Światło w tej barwie to kompromis między ciepłym światłem, a niebieskim, zimnym oświetleniem.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Regulacja jasności: | Nie |
| Moc: | 0,8 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 4000 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Czujnik zmierzchu: | Tak |
| Wymiary - głębokość: | 93 mm |
| Czujnik ruchu: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 87 mm |
| Wymiary - wysokość: | 60 mm |
| Inne cechy: | dodatkowe gniazdo sieciowe |
5908254819889
No reviews
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampki nocne
Marka: Virone
Indeks: LA-2
Lampki nocne
Marka: Virone
Indeks: LA-5/T
Bateryjna lampka nocna na sznurku 1W LED, 3 x AAA, turkusowa
Lampki nocne
Marka: Virone
Indeks: LA-9
Lampka nocna LED z czujnikiem ruchu, ładowalna, samoprzylepna, 3000/6000K
Lampki nocne
Marka: Virone
Indeks: LA-5/L
Bateryjna lampka nocna na sznurku 1W LED, 3 x AAA, limonkowa
Lampki nocne
Marka: Virone
Indeks: LA-4
Lampka nocna LED z czujnikiem ruchu, z funkcją korytarzową 0,2W/3W, 200lm
Ostatnio przeglądane
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6491L4
Taśma LED 12V, Samsung chipset 2835, 60L/m, 6W/m, IP20, 4000K, 5m
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/M
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granitowy połysk
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6478WGU10
MALTA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa podtynkowa, GU10 max. 12W, IP20, biała
Zasilacze modułowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1648
