Polski
PLN zł
Lampka biurkowa LED o prostym, nowoczesnym kształcie, która dobrze zaprezentuje się zarówno w gabinecie służbowym, jak i w pokoju ucznia czy studenta. Oprócz walorów estetycznych, charakteryzuje się wysoką praktycznością i łatwością użytkowania, ponieważ jej elastyczne ramię umożliwia wygodną regulację kierunku świecenia w zakresie max. 88°. Źródło światła stanowią diody LED SMD, które gwarantują dużą energooszczędność i charakteryzują się długą żywotnością. Lampka posiada dotykowy przycisk sterujący, funkcję ściemniania oraz 3-stopniową regulację temperatury barwowej 3000K, 4500K, 6000K. Prezentowana lampa na biurko działa z mocą 7 W i 400 lm. Produkt zasilany sieciowo. Lampka dostępna w kolorach białym i czarnym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 400 lm |
| Moc: | 7 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 3000-4500-6000 |
| Ładowarka USB: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary - głębokość: | 166 mm |
| Wymiary - szerokość: | 270 mm |
| Wymiary - wysokość: | 120 mm |
| Inne cechy: | funkcja ściemniania i zmiana barwy temperaturowej |
| Ładowarka indukcyjna: | Nie |
5908254817663
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-7/W
ERIE LED DIM 7W, lampka biurkowa, 400lm, biała, funkcja ściemniania i zmiany...
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-10/C
DALLA, lampa biurkowa z klipsem, 40W, E27, stal + tworzywo, złota
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-11/B
LUKE, lampa biurkowa z klipsem, flex, 40W, E14, stal + tworzywo, czarna
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-11/W
LUKE, lampa biurkowa z klipsem, flex, 40W, E14, stal + tworzywo, biała
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-12/B
DOLOMIT LED 5W, lampka biurkowa z budzikiem, 400lm, 4000K, czarna
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-10/B
DALLA, lampa biurkowa z klipsem, 40W, E27, stal + tworzywo, czarna
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-3/W
LATSA, lampa biurkowa z klipsem, 40W, E27, stal + tworzywo, biała
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-14/B
DEON, lampa biurkowa przykręcana, 60W, E27, stalowa, czarna
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-13/W
DIAN, lampa biurkowa przykręcana, 60W, E27, stalowa, biała
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-4/B
FUPI, lampa biurkowa, 40W, E27, stal + tworzywo, czarna
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-5/W
ISIYO LED 7W Lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną i USB, 390lm, 3000-4000-6000K,...
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-13/B
DIAN, lampa biurkowa przykręcana, 60W, E27, stalowa, czarna
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-11/C
LUKE, lampa biurkowa z klipsem, flex, 40W, E14, stal + tworzywo, złota
Ostatnio przeglądane
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/2,5/5/B1
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 2,5mm², oczko na śrubę: M5, Blister 10...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/6/4/B2
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 6mm², oczko na śrubę: M4, Blister 25 szt.
Oświetlenie schodowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OS-6164L6/B
DRACO LED NEW 1,5W, oprawa schodowa podtynkowa, 12VDC, 30lm, 6000K, czarny, innowacyjny...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/6/8/B1
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 6mm², oczko na śrubę: M8, Blister 10 szt.
Oświetlenie schodowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OS-6164L4/W
DRACO LED NEW 1,5W, oprawa schodowa podtynkowa, 12VDC, 30lm, 4000K, biała, innowacyjny...
Końcówki oczkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8102/1/6/B2
Końcówka oczkowa izolowana, przekrój maksymalny 1mm², oczko na śrubę: M6, Blister 25 szt.
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-7(GS)/W/5
