Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Innowacyjna, bezprzewodowa kamera kolorowa CCTV umożliwia monitorowanie domu lub biura ze smartfona, tabletu lub przeglądarki internetowej z każdego miejsca na świecie, wykorzystując prostą, darmową aplikację dostępną na urządzenia mobilne iOS i Android. Połączenie za pomocą WiFi lub poprzez domową sieć LAN, obraz w rozdzielczości HD: 1280 × 720, funkcja IR-Cut i automatyczna zmiana filtrów, wbudowana usługa DDNS (dynamiczny system nazw domenowych).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Możliwość rozbudowy o dodatkowe kamery: | Nie |
| Max. ilość obsługiwanych kamer: | 1 |
| Rodzaj transmisji: | WiFi |
| Obsługa: | aplikacja mobilna |
| Rejestrator: | |
|---|---|
| Pamięć:: | Nie |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| Panel zewnętrzny z kamerą: |
|---|
| Kamera CCTV: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 5V DC |
| Rodzaj zasilania: | zasilacz sieciowy |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Podgląd: | mobilny na smartfonie, tablecie lub komputerze |
| Oświetlenie nocne: | tak |
| Ilość kamer w zestawie: | 1 |
| Wymiary kamery - szerokość (mm): | 58 mm |
| Wymiary kamery - wysokość (mm): | 105 mm |
| Kompresja: | H.264 |
| Inne cechy: | funkcja IR-CUT, automatyczna zmiana filtrów, wbudowana usługa DDNS, rozdzielczość HD |
| Oświetlenie nocne: | Tak |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5900378650669
No reviews
11 innych produktów w tej samej kategorii:
Pozostałe akcesoria
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MT-BC-1810
Kamera kolorowa przewodowa CCTV do rozbudowy zestawów wideodomofonowych, tryb AHD/CVBS,...
Pozostałe akcesoria
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MT-BC-1811
Kamera kolorowa przewodowa CCTV do rozbudowy zestawów wideodomofonowych, tryb...
Ostatnio przeglądane
Taśmy LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-TL-6494LRGBW
Taśma LED 12V, Samsung chipset 5050, 60L/m, 14,4W/m, IP65, RGBW, 5m
Oświetlenie schodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OS-1530L6/W
CYGNUS LED 1,2W, oprawa schodowa natynkowa, 12V DC, 100lm, 6000K, biała
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: Virone
Indeks: DB-2
Dzwonek bezprzewodowy SONUS AC, sieciowy, przycisk bezbateryjny, learning system, 38...
Monitory
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1034PMV
Wideo monitor bezsłuchawkowy 7" do rozbudowy zestawów z serii EX
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6468WLPM4
