Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Gniazdo pojedyncze z uziemieniem typu E, przeznaczone do montażu natynkowego. Produkt posiada praktyczną klapkę z dymionego tworzywa sztucznego, która chroni wnętrze gniazda przez bezpośrednim dostępem pyłów i wody, dzięki czemu gniazdo może być również montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka. Produkt wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Posiada klasę szczelności IP44, więc może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Typ: | Gniazdo pojedyncze |
| Montaż: | natynkowy |
| Seria: | AQUATIC |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Napięcie znamionowe AC: | 230 V |
| Kolor: | biały z klapką dymną |
| Wymiary - głębokość: | 48 mm |
| Wymiary - szerokość: | 63 mm |
| Wymiary - wysokość: | 75 mm |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
5904988902293
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7106/WT/10
Gniazdo podwójne 2x2P+Z AQUATIC, IP44, białe dymione, 10 szt.
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7407/GR/5
Łącznik jednobiegunowy + gniazdo 2P+Z AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowe 5 sztuk
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7306/WB/5
Gniazdo podwójne 2X2P+Z AQUATIC MINI IP 54 Biało-Czarne, 5 sztuk
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7305/WB
Gniazdo pojedyńcze 2P+Z AQUATIC MINI IP 54 biało-czarne
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7205(GS)/W/10
Gniazdo pojedyncze ToDo 2P+Z Schuko IP20, biały,10 szt.
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7406/GR
Gniazdo podwójne 2X2P+Z AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowe
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7105/WT/10
Gniazdo pojedyncze 2P+Z AQUATIC, IP44, białe dymione, 10 szt.
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7405/GR
Gniazdo pojedyńcze 2P+Z AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowe
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7307/WB/5
Łącznik jednobiegunowy + gniazdo 2P+Z AQUATIC MINI IP 54 Biało-Czarne, 5 sztuk
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7205(GS)/B/10
Gniazdo pojedyncze ToDo 2P+Z Schuko IP20,czarny, 10 szt.
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7105(GS)/GR
Gniazdo pojedyncze 2P+Z Schuko AQUATIC, IP44, szaro-grafitowe
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7106(GS)/W
Gniazdo podwójne 2x2P+Z Schuko AQUATIC, IP44, biały
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7105/GR
Gniazdo pojedyncze 2P+Z AQUATIC, IP44, szaro-grafitowe
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7105(GS)/WT
Gniazdo pojedyncze 2P+Z Schuko AQUATIC, IP44, białe dymione
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7105/W/10
