Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zestaw dwóch gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, idealne, do montażu w szafkach, gablotach i witrynach.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Podszafkowy |
| Wysokość: | 64 mm |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 2 |
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Długość przewodu zasilającego: | 0.6 m |
| Szerokość: | 150 mm |
| Długość: | 64 mm |
5901752483415
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303/B
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-13/B
Podwójne gniazdo meblowe z ładowarką USB, uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 2x2P+Z,...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-10
Podwójne gniazdo meblowe podszafkowe, 2x2P+Z srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/W-G
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/B-G(GS)
Gniazdo meblowe 2x2P+Z z wyłącznikiem, schuko, czarno-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-14/B
Potrójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-4
Gniazdo meblowe, kuchenne z ładowarką USB, montowane na rzepy z przewodem 1,5m i...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9003/W-G
Gniazdo meblowe 2x2P+Z + USB, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1340
Gniazdo meblowe kuchenne 4x2P+Z, montaż na rzepy, INOX
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1310(GS)
Gniazdo meblowe 1x2P+Z, 2xUSB, wersja schuko
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1340(GS)
Gniazdo meblowe kuchenne 4x2P+Z, montaż na rzepy, INOX
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1360
Gniazdo meblowe z ładowarką USB i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, 2xUSB
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-12/B
Podwójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 2x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1359(GS)
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 3x2P+Z (Schuko), z przewodem 1,8m
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9005/W-G
Gniazdo meblowe 2x2P+Z, biało-srebrne
Ostatnio przeglądane
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13802/W
