Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Czujnik służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Działa zarówno w instalacji 2 i 3 żyłowej. Urządzenie można zainstalować w puszce ściennej Ø60 mm. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 500 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Max. Obciążenie dla źródła LED: | 125 W |
| Wyjście przekaźnikowe: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Czujnik obecności: | Nie |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | podtynkowy |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | 80,7 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | 80,7 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 65 mm |
| Kąt widzenia: | 160° |
| Wymiary otworu montażowego: | Ø60 mm |
| Typ czujnika: | podczerwień |
| Zasięg detekcji: | 9 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 7 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
5901752483026
No reviews
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Do puszki
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-206
Czujnik ruchu i dźwięku 160 st. IP20, do puszki, 500W, min. obciążenie 40W
Ostatnio przeglądane
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13804/G
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 100x100x41mm, szara
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13199/4/30/100
Opaska kablowa, kolor naturalny, szerokość 3,6mm, długość 300mm, 100 sztuk.
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBAC
NOEN USB x 2 - typ A + C, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC,...
Zasilacze oświetleniowe płaskie
Marka: Orno
Indeks: OR-ZL-1651
