Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Bloki rozdzielcze mocy, montowane na szynę DIN lub płytę montażową, umożliwiają podłączenie kabli o dużym przekroju. Stosuje się je w rozdzielniach elektrycznych i obudowach przemysłowych do dystrybucji energii.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | blok rozdzielczy mocy |
| Zaciski wejściowe: | 1x 6-16; 1x 10-35 mm² |
| Prąd: | 125 A |
| Zaciski wyjściowe: | 6x 2,5-16 mm² |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Montaż: | na szynę DIN / na płytę montażową |
| Napięcie izolacji Ui wg. IEC: | 1000 V |
| Napięcie izolacji Ui wg. UL: | 600 V |
| Znamionowy prąd krótkotrwały wytrzymywany lcw: | 4.2 kA |
| Szczytowy prąd zwarciowy wytrzymywany Ipk: | 30 kA |
| Kolor: | niebieski |
| Zgodność z normą: | IEC 60998-1, IEC 60998-2-1, IEC 60947-7-1, IEC 60947-7-1, UL 1059, UL 486E, CSA22.2 158-1987, GB 13140.1, GB 13140.2 |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Wymiary - głębokość: | 77 mm |
| Wymiary - szerokość: | 29 mm |
| Wymiary - wysokość: | 46 mm |
| Moment dokręcania śrub: | Wejścia: 3,5 ; 8,5 Wyjścia: 3,5 Nm |
5908254828898
No reviews
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Bloki rozdzielcze
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8200/250
Blok rozdzielczy 250A, zacisk wejściowy 1x120mm², zaciski wyjściowe 4x10 i 5x16 i 2x25mm²
Bloki rozdzielcze
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8200/160
Blok rozdzielczy 160A, zacisk wejściowy 1x16 i 1x70mm², zaciski wyjściowe 6x16mm²
Bloki rozdzielcze
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8207/80
Blok rozdzielczy 80A, zacisk wejściowy 16mm², zaciski wyjściowe 4x6mm², 2x16mm²
Bloki rozdzielcze
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8200/400
Blok rozdzielczy 400A, zacisk wejściowy 1x185mm², zaciski wyjściowe 4x10 i 5x16 i 2x35mm²
Bloki rozdzielcze
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8207/160
Blok rozdzielczy 160A, zacisk wejściowy 1x16 i 1x70mm2, zaciski wyjściowe...
Bloki rozdzielcze
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8200/500
